نحوه دوخت دستگاه دوخت گونی

دستگاه دوخت گونی دوخت انواع سرکیسه های تولید شده از نخ را انجام می دهد. چرخ سرکیسه دوز اسامی مختلفی دارد،  چرخ گونی دوزی، چرخ سرکیسه دوزی، سرکیسه زن، دستگاه سرکیسه زن، دستگاه دوخت سرکیسه، گونی دوز از نام های آن است. چرخ دوخت گونی انوع دوخت را انجام می دهد. دوخت بصورت یک طرفه، دوطرفه، مهر و مومی، ضربدری از انواع دوخت هایی هستند که توسط دستگاه گونی دوز  سرکیسه ها را محکم کاری می کند. ویژگی اصلی این دستگاه با چرخ دستی شیرینگ، دوخت اتوماتیک آن است. همچنین برای دوخت سرکیسه ها نیازمند گرما نمی شود. در نتیجه هیچ آسیبی به مواد داخل کیسه وارد نمی شود. دستگاه دوخت سرکیسه برای محکم کاری سر کیسه های  انواع مواد خام، و مصالح مانند، شکر، برنج، گندم، گچ، سیمان و … جهت نگهداری طولانی مدت استفاده می شود.

مشاهده ویدئو های نحوه دوخت دستگاه سرکیسه دوزی

دوخت با دستگاه سرگونی دوز دستی 

دستگاه گونی دوز دستی سر کیسه ها را طبق ویدئو میدوزد. این عمل توسط افراد با تجربه انجام می شود. و پس از یادگیری، به راحت ترین شکل ممکن می توانید این کار را انجام دهید. 
 

دوخت با دستگاه سرکیسه دوز دستی 

دستگاه سرکیسه دوز دستی سر کیسه ها را به آسانی طبق ویدئو می دوزد. بستگی به نوع دستگاه و سرعت عملکرد و وزن آن سرکیسه ها به سرعت محکم کاری می شوند. 
 

دستگاه سرکیسه دوز کامل

نمونه چرخ دوخت گونی قابل مشاهده در ویدئو. برای دیدن ویدئو روی آن کلیک کنید. 
 

ویدئو پر کردن دوک نخ سرکیسه دستی

با استفاده از این دستگاه دوک بصورت دستی با نخ سرکیسه دوز پر می شود.
 

کار دوختن سر گونی توسط دستگاه سرکیسه دوز خط تولید اتوماتیک

اپراتور در حال هدایت گونی یا کیسه به داخل دستگاه، برای دوخت سرکیسه است.