درباره ما

نخ سرکیسه دوزی اطمینان​

بزرگترین تولید کننده انواع نخ ها و نخ سرکیسه دوزی اطمینان

شرکت آریا نخ اطمینان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع نخ از سال 1383 آغاز کرده است. یکی از اهداف این شرکت کسب رتبه نخست در صنعت تولید انوع نخ سرکیسه دوزی بود. دلیل این انتخاب وجود ایراداتی همچون گره فراوان در طول نخ و پرز و پنبه های زائد موجود در بازار بود.

دستگاه‌های تولید مجهز به تکنولوژی روز دنیا خریداری شد تا با استفاده از کادر مجرب و متخصص، ایرادات مشهود در نخ ها را بهبود بخشیم. برند آریا نخ اطمینان با کیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین نخ در بین نخ‌های دوخت است. ما با رعایت اصول کیفیت در تولید و احترام به مشتریان ارزشمند، به این مقام ارزشمند و پایدار دست یافته‌ایم.

اصول رعایت شده شرکت آریا نخ اطمینان

  • تولید محصول با کیفیتآریا نخ وظیفه تولید نخ سرکیسه دوزی درجه 1 را با تهیه مرغوب ترین و بهترین الیاف موجود در کشور بر عهده دارد.
  • نظارت بر تولید محصولاتکارشناسان متخصص از لحظه ورود مواد اولیه به خطوط تولید تا خروج محصول از کارخانه بصورت روزانه نظارت و کنترل لازم را انجام می دهند.
  • بسته‌بندی با کیفیتکارکنان با تجربه بسته بندی نخ های تولیدی را به بهترین شکل ممکن در بسته های با کیفیت انجام می دهند. کارکنان مسئولیت حفظ سلامت بسته را بر عهده دارند . حتی در مواردی که ارسال به نقاط دورافتاده‌ کشور انجام می‌شود.
  • ارسال محصولات با حفط امنیتشرکت باربری وظیفه حمل بسته، نحوه ارسال، حفظ امنیت و توزیع بسته در مقصد را بر عهده دارد.
  • فعالیت نمایندگان فروش سرشناسنمایندگان فروش، گلچینی از تجّار سرشناس هر شهر هستند (که افتخار همکاری با آنها را داریم)، عرضه قیمت مناسب توسط این نمایندگان انجام می شود.
  • ارسال محصولات به مناطق مختلفارسال محصول به هر نقطه‌ای از کشور انجام می‌شود.

از اینکه وقت گران بهایتان را در اختیار ما گذاشتید بینهایت سپاسگزاریم.

نخ سرکیسه دوزی، نخ سرکیسه دوزی اطمینان، نخ سرکیسه، نخ گونی دوزی

صفحه اصلیدرباره مامحصولاتتماس با ما